Witaj na oficjalnym forum konkursu - OX MUSIC FESTIVAL!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi
Liczba wytwórni:
[Obrazek: M4dt4kE.png]

Post z aktualnymi statystykami:  Po 19 edycjach.
[Obrazek: giphy.gif]
Nie wiem, co tu miało się znajdować, ale widać tyle:

[Obrazek: Rw41ySY.jpg]

To raczej nie wygląda na tabelki.
Miej serce i patrzaj w serce!
[Obrazek: tenor.gif?itemid=12009183]
No nie wiem, mi wszystko działa. Wystarczyło powiedzieć, że nie działa, a nie wysyłać dziecinnego mema Wink.  

Czy wszyscy mają taki sam błąd? Czy tylko Gordon musi zaktualizować przeglądarkę? Tongue 

Tym bardziej że Landrynce działa, Dawidowi chyba też. Jak nie to ogarnę temat jutro.
(05-27-2020, 04:07 PM)peterek napisał(a): No nie wiem, mi wszystko działa. Wystarczyło powiedzieć, że nie działa, a nie wysyłać dziecinnego mema Wink.  

Czy wszyscy mają taki sam błąd? Czy tylko Gordon musi zaktualizować przeglądarkę? Tongue 

Tym bardziej że Landrynce działa, Dawidowi chyba też. Jak nie to ogarnę temat jutro.

Niektórzy może mogą mieć fantazję, żeby wstawiać minusa na szarym tle w kółku, więc dopiero można się było zorientować, że coś jest nie tak po drugim poście z tym samym znakiem. No i nic aktualizować nie muszę, więc akurat z tym nie trafiłeś. Na każdej przeglądarce, nieważne, desktopowa czy mobilna, jest to samo. A dwie czy trzy osoby na prawie 30 to żadna grupa kontrolna.
mnie również nie działa
Ja też mam minusy, ale one są bardzo ładne, więc mi nie przeszkadzają. Wink
(05-27-2020, 04:17 PM)Gordon napisał(a):
(05-27-2020, 04:07 PM)peterek napisał(a): No nie wiem, mi wszystko działa. Wystarczyło powiedzieć, że nie działa, a nie wysyłać dziecinnego mema Wink.  

Niektórzy może mogą mieć fantazję, żeby wstawiać minusa na szarym tle w kółku, więc dopiero można się było zorientować, że coś jest nie tak po drugim poście z tym samym znakiem. No i nic aktualizować nie muszę, więc akurat z tym nie trafiłeś. Na każdej przeglądarce, nieważne, desktopowa czy mobilna, jest to samo. A dwie czy trzy osoby na prawie 30 to żadna grupa kontrolna.

Tak, tak dopiero wtedy można było napisać ^^.  Tak, tak, ale dwa to nadal większa grupa kontrolna niż jeden Gordon. Wybacz Smile  

Niemniej jednak skoro jest problem i inni też to mają, to go postaram się rozwiązać. Dzięki za jakże wyrozumiałe i normalnie podejście do sprawy ^^.
Potwierdzam, obrazki się nie wczytują. Sad
(05-27-2020, 06:04 PM)peterek napisał(a): Tak, tak dopiero wtedy można było napisać ^^.  Tak, tak, ale dwa to nadal większa grupa kontrolna niż jeden Gordon. Wybacz Smile  

Niemniej jednak skoro jest problem i inni też to mają, to go postaram się rozwiązać. Dzięki za jakże wyrozumiałe i normalnie podejście do sprawy ^^.

Wypowiedziały się po mnie 3 osoby, którym też się nic nie wyświetla, a Ty dalej jesteś uczepiony do mnie? Niesamowite doprawdy. Nie wiem, kto Cię uczył flirtowania w Internecie, ale zapewniam, że ten sposób niestety na mnie nie działa. Próbuj dalej Wink
Słowo klucz "PO". Więcej rozwijać nie będę, bo szkoda czasu.
(05-28-2020, 04:09 PM)peterek napisał(a): Słowo klucz "PO". Więcej rozwijać nie będę, bo szkoda czasu.

... których posty też musiałeś widziałeś, zamieszczając swój, ale jednak z jakiegoś powodu nie mogłeś nie wspomnieć w nim o mnie Big Grin

P.S. A obrazków (czy tam tabelek) jak nie było, tak nie ma Big Grin
Jesteś dorosłym człowiekiem, naprawdę muszę Ci tłumaczyć, że nie chodzi o sam fakt, że się nie wyświetla, tylko o to, że zamiast od razu dać znać, to wysyłasz nic nie mówiący głupi mem, a w międzyczasie najeżdżasz na Sebeksa, że jego odpowiedzi memami są "inteligentne i wiele wnoszące"??

Czy Ci się nudzi po prostu?

P.S. Wiem Big Grin I inni też widzą, ale Gordon z jakiegoś powodu to przeoczył na messengerze, choć raczył reagować na wiadomości Scotta.
(05-28-2020, 04:39 PM)peterek napisał(a): Jesteś dorosłym człowiekiem, naprawdę muszę Ci tłumaczyć, że nie chodzi o sam fakt, że się nie wyświetla, tylko o to, że zamiast od razu dać znać, to wysyłasz nic nie mówiący głupi mem, a w międzyczasie najeżdżasz na Sebeksa, że jego odpowiedzi memami są "inteligentne i wiele wnoszące"??

Czy Ci się nudzi po prostu?

P.S.  Wiem Big Grin I inni też widzą, ale Gordon z jakiegoś powodu to przeoczył na messengerze, choć raczył reagować na wiadomości Scotta.

No dałem znać właśnie w ten sposób (jako jedyny do wczoraj, wow), inaczej pewnie nadal nikt by się tym nie zainteresował Smile Na nikogo 'nie najeżdżam'. Zadałem Sebeksowi pytanie, nie dostałem odpowiedzi, mogłem więc uznać, że pytania nie było Smile
Był to więc nietrafiony sposób, ten pierwszy oczywiście. Podejrzewam, że prędzej czy później ktoś by się też zainteresował. Ja tam zrozumiałem jego odpowiedź memem, w tamtym przypadku było jasne, o co chodzi, bo było to poprzedzone częścią rozmowy. No przynajmniej ja skumałem.

Dobra. Nie istotne, problem został naświetlony i jest znany. Rozwiązanie się jakieś znajdzie. Jeszcze niczego tu nie opublikowałem w porównaniu do tego, co chcę dodać i co będę chciał aktualizować. Także koniec spamu proszę, mile widziane komentarze, jak te tabelki w końcu się tu pojawią wszystkie i będę widoczne, a jak nie to plan awaryjny też mam, ale to nie będzie to, co bym chciał.
(05-28-2020, 04:57 PM)peterek napisał(a): Był to więc nietrafiony sposób, ten pierwszy oczywiście. Podejrzewam, że prędzej czy później ktoś by się też zainteresował. Ja tam zrozumiałem jego odpowiedź memem, w tamtym przypadku było jasne, o co chodzi, bo było to poprzedzone częścią rozmowy. No przynajmniej ja skumałem.

Dobra. Nieistotne, problem został naświetlony i jest znany. Rozwiązanie się jakieś znajdzie. Jeszcze niczego tu nie opublikowałem w porównaniu do tego, co chcę dodać i co będę chciał aktualizować. Także koniec spamu proszę, mile widziane komentarze, jak te tabelki w końcu się tu pojawią wszystkie i będę widoczne, a jak nie to plan awaryjny też mam, ale to nie będzie to, co bym chciał.

Ok, następnym razem będę komunikował jaśniej albo szukał gifów z podpisami (albo ze Scream Queens Cool ), żeby już nikt do nikogo nie miał pretensji Big Grin

No, w końcu obrazki widać, dobra robota, gratulacje Heart

SPAM ZAKOŃCZONY.
Peterek, a czemu ich po prostu nie wstawisz na Wiki? Tam będą prawie wiecznie. Tongue
Nie myślałem nawet o tym, ale jakość takiego obrazka wgranego na wikię mi się jebie. Musiałbym Mirka pytać, czy tam można wgrać w pełnej rozdzielczości, bo nie umie w Wikię aż tak. Zresztą zależało mi na tym, by to było widoczne tu.
Nic się nie psuje, przynajmniej ja nie zauważyłem.

W sumie sam oceń.

[Obrazek: latest?cb=20200528201457&path-prefix=pl]

Podpowiedź: Jak zrobisz tabelkę w excelu, skopiujesz i wkleisz do paint, to możesz zapisać jako obraz, powinna być lepsza jakość, bez kursora. Tło w staw już excelu, bo też się skopiuje.
Jak próbowałem założyć nową stronę i dodać tam ten obrazek, to się pomniejszał w chuj i był nieczytelny, ale tak jak mówię, Wim wiki nie jest moim placem zabaw, ja tam wiele zrobić nie potrafię xD. Więc nie wiem, jak inaczej to można ogarnąć.

Kursor jest moim niedopatrzeniem, robiłem po prostu screen i nie zdążyłem uciec z myszką xD. Ale mogę próbować robić w paincie, jeśli lepsza jakość.

Tło już jest wstawione w excelu Big Grin
ale dlaczego na wim wiki skoro ox ma swoją własną? XD
Ja to wszystko nazywam Wim Wiki Tongue. Więc mówimy o tym samym.
Ja zrozumiałem. Big Grin
Nie chcę nic mówić ale 5 edycja odbyła się w Wagga Wagga Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości